Košík 0 Kč
Přihlásit / Registrovat
+420 547 230 048

Akumulátorové baterie a nabíječe (startovací, trakční)

Trakční baterie

Trakční baterie jsou zdrojem energie pro elektrické vysokozdvižné vozíky, elektrické tahače a plošinové vozíky, samohybné plošiny, elektromobily, ručně vedenou techniku a ostatní manipulační techniku, která používá pro svůj pohon elektrickou energii.
 
Dodáváme trakční baterie poskytující vysoký výkon a dlouhou životnost pro veškerou manipulační techniku a vozíky jak pro provozy s malým zatížením, tak pro náročné vícesměnné provozy. Dodáváme jak celé baterie, tak i jednotlivé články.
 

Volitelné doplňky

  • AQ-set: aquasystem nebo-li centrální doplňování vody (zjednodušuje údržbu baterie)
  • AIR-set: provzdušňování elektrolytu (umožňuje rychlejší nabití baterie)
  • konektory, zásuvky a zástrčky (díly pro spojení se strojem)
  • kabely (díly pro spojení se strojem nebo nabíječkou)
  • nádoby pro centrální doplňování elektrolytu
Je možné využít náš servisu, který Vám novou baterii doveze, vymění a vadnou baterii zdarma odveze k recyklaci.
 

Startovací baterie

Startovací baterie mají hlavní využití především jako primární zdroj pro startování spalovacích motorů  vysokozdvižných vozíků, manipulační techniky, automobilů, el. agregátů atd. Používají se také jako hlavní zdroj energie pro pohon menší manipulační techniky a strojů s nižším nárokem na elektrickou energii. Dodáváme startovací baterie různých rozměrů, napětí a výkonů pro veškerou manipulační techniku, vysokozdvižné vozíky, automobily atd.
 

Nabíječe baterií

Nabízíme standardní transformátorové nabíječe trakčních baterií v základní řadě napětí 12V, 24V, 48V, 72V a 80V pro kapacity baterií od 100Ah do1300Ah. V případě požadavku můžeme zajistit nabíječ i na jiné napětí.
 
Dle požadavků mohou být nabíječe se standardní nabíjecí charakteristikou (WA) s časem nabíjení 10 - 12 hodin nebo rychlou charakteristikou (WOWA) s časem nabíjení 8 hodin, které jsou určeny pro vysoce vytíženou techniku nebo pro techniku ve směnných provozech. Způsob nabíjení je plně automatický.
 
Podle typu jsou nabíječe vybaveny vyrovnávacím a udržovacím nabíjením. Napájení nabíječů může být jednofázové 230V/50-60Hz nebo třífázové 3x400V/50-60Hz podle příkonu nabíječe.
 
Dále nabízíme vysokofrekvenční nabíječe. Mezi jejich přednosti patří nižší zahřívání baterie, vyšší účinnost (nižší spotřeba energie), nižší hmotnost a rozměry. Dodávají se v základní řadě napětí 12V, 24V, 48V, 72V a 80V pro kapacity baterií od 100Ah do1200Ah. V případě požadavku můžeme zajistit nabíječ i na jiné napětí. Lze je použít pro nabíjení baterií jak elektrolytických, tak i gelových.
 
Napájení nabíječů může být jednofázové 230V/50-60Hz nebo třífázové 3x400V/50-60Hz podle příkonu nabíječe.
zde můžete poptat/objednat
Druh poptávky
Díl
Typ
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Máte dotaz či poptávku?
Máte dotaz či poptávku?
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.