Nakladač kontejnerů Combilift Slip-Sheet (Combi-CSS)

Combilift Slip-Sheet naloží kontejner bezpečně a snadno

Nakládání kontejnerů je náročné na práci, trvá velmi dlouho a nese s sebou riziko zranění obsluhy a poškození nákladu. Použití mechanizovaného způsobu nakládání snižuje potřebu manuální manipulace, a tím zvyšuje bezpečnost. Právě tohle byl podnět za nedávným vývojem Combilift Container Slip-Sheet (Combi-CSS), který přináší zrychlení procesu nakládání kontejnerů a zároveň ochranu pracovní síly.

Zařízení Combi-CSS s kapacitou 30 tun je nízká, volně stojící plošina s dvousměrným hydraulickým tahovým mechanismem, na kterém spočívá ocelový plát. Na ocelovém plátu lze naložit celý náklad, který je poté naveden do kontejneru. Kontejner o velikosti 20‘ dokáže být naložen během pouhých tří minut a kontejner velikosti 40‘ za pouhých šest minut. Když je plně naložen, zavře se zadní hydraulická závora a pevně se zajistí za vstup do kontejneru. Tím je náklad udržen v kontejneru, zatímco se pod ním vysouvá ocelový plát ven.

Podívejte se na Combi-CSS versus klasické nakládání kontejneru:

Jeden z prvních modelů Combi-CSS byl doručen do firmy Fast Freigh Srl. Romania, spediční společnost, která chtěla vylepšit svůj postup nakládání kontejnerů. „Bezpečnost a snížení rizik napříč veškerým provozem je pro nás hlavní prioritou,“ říká Iona Nedu, obchodní zástupce pro export, „a používáme nejrůznější produkty Combilift pro manipulaci s velmi různorodými náklady, které přepravujeme po celém světě. Zařízení Combi-CSS nám umožnilo zvýšit bezpečnost a zároveň  kapacitu a zisk každého nákladu.“
 

Pro více informací o Combi-CSS podívejte se zde

Mátl & Bula spol. s r.o.
Stará pošta 750
664 61 Rajhrad u Brna

www.matl-bula.cz

info@matl-bula.cz
+420 547 424 424, +420 547 230 048
+420 602 190 910, +420 608 706 774

Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.