Combilift vyhrál další přestižní cenu International Forklift of the Year Award (IFOY) pro stackr Combi-CS.
ifoy-button-winner
ifoy-logo-colour2
Combi-CS IFOY Award 2020
Combi-CS zvítězil v kategorii skladových vysokozdvižných vozíků. Je to druhé vítězství pro Combilift v posledních týdnech, kdy model Combi-CBE4 získal cenu Red Dot Design za rok 2020.
Ocenění IFOY Awards jsou jedním z nejprestižnějších a nejuznávanějších mezinárodních ocenění v oboru manipulační techniky. 
Combi-CS je jediný ručně vedený vysokozdvižný vozík s protizávažím, který v porovnání s konvenčními vozíky této kategorie zaručuje úsporu místa a efektivní manipulaci v úzkých uličkách. Je vybaven jedinečným, mezinárodně patentovaným a oceněným vícepolohovým řídícím ramenem Combilift, které otočením vlevo nebo vpravo kolmo k podélné ose vozíku ponechá řídící kolo v poloze přímého směru, což umožňuje obsluze zůstat v nejbezpečnější pozici - na boku stroje, ne vzadu, jako je tomu u jiných ručně vedených vozíků. Tato pozice zajišťuje obsluze optimální viditelnost břemene a okolí, a zaručuje maximální bezpečnost při manipulaci v úzkých uličkách jak pro obsluhu, tak pro ostatní zaměstnance nebo veřejnost.

Produkty finalistů prošly přísnými audity IFOY a kontrolami inovací prováděnými průmyslovými experty a novináři z předních logistických médií z 19 zemí. Testovali a hodnotili vlastnosti, jako jsou technologie, design, ergonomie, bezpečnost, prodejnost, přínos pro zákazníka a udržitelnost.

Některé z komentářů poroty k Combi-CS byly následující:
Combi-CS je opravdu kompaktní chytrý ručně vedený vozík s příjemným a praktickým řešením. Nabízí velkou přidanou hodnotu při provozu v úzké uličce a bezpečnost v omezených prostorech".

Mátl & Bula spol. s r.o.
Stará pošta 750
664 61 Rajhrad u Brna

www.matl-bula.cz

info@matl-bula.cz
+420 547 424 424, +420 547 230 048
+420 602 190 910, +420 608 706 774

Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.