Košík 0 Kč
Přihlásit se
+420 547 230 048

Nabízíme

Nakladač kontejnerů Combilift Slip-Sheet (Combi-CSS)

Combilift Slip-Sheet naloží kontejner bezpečně a snadno

Nakládání kontejnerů je náročné na práci, trvá velmi dlouho a nese s sebou riziko zranění obsluhy a poškození nákladu. Použití mechanizovaného způsobu nakládání snižuje potřebu manuální manipulace, a tím zvyšuje bezpečnost. Právě tohle byl podnět za nedávným vývojem Combilift Container Slip-Sheet (Combi-CSS), který přináší zrychlení procesu nakládání kontejnerů a zároveň ochranu pracovní síly.

Zařízení Combi-CSS s kapacitou 30 tun je nízká, volně stojící plošina s dvousměrným hydraulickým tahovým mechanismem, na kterém spočívá ocelový plát. Na ocelovém plátu lze naložit celý náklad, který je poté naveden do kontejneru. Kontejner o velikosti 20‘ dokáže být naložen během pouhých tří minut a kontejner velikosti 40‘ za pouhých šest minut. Když je plně naložen, zavře se zadní hydraulická závora a pevně se zajistí za vstup do kontejneru. Tím je náklad udržen v kontejneru, zatímco se pod ním vysouvá ocelový plát ven.

Podívejte se na Combi-CSS versus klasické nakládání kontejneru:

Jeden z prvních modelů Combi-CSS byl doručen do firmy Fast Freigh Srl. Romania, spediční společnost, která chtěla vylepšit svůj postup nakládání kontejnerů. „Bezpečnost a snížení rizik napříč veškerým provozem je pro nás hlavní prioritou,“ říká Iona Nedu, obchodní zástupce pro export, „a používáme nejrůznější produkty Combilift pro manipulaci s velmi různorodými náklady, které přepravujeme po celém světě. Zařízení Combi-CSS nám umožnilo zvýšit bezpečnost a zároveň  kapacitu a zisk každého nákladu.“
 

Pro více informací o Combi-CSS podívejte se zde

Máte dotaz či poptávku?
Máte dotaz či poptávku?
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.